Karvinská ulice - Český Těšín

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
vulcan
norník závislák

Re: Karvinská ulice - Český Těšín

Příspěvek od vulcan »

Honzing píše:
18 leden 2023 07:07
Kde jsou ty casy ... a ted neni z ceho vynrat mazec . . . Kdepak ty kurvy jsou???
Jak pravil Cimrman . .... neztratily se, přátelé.., zemřely..

RIP. :D :D
vulcan

Stano
pokročilý

Příspěvek od Stano »

Honzing píše:
Kde jsou ty casy kdy se tam dalo vymrat nejakou tapinu . . .jeste par let zpet to jsem nevedel kterou vybrat a ted neni z ceho vynrat mazec . . . Kdepak ty kurvy jsou???
Kde by byly? V Davosu.

Rafael
zkušený norník

Příspěvek od Rafael »

Stano píše:
19 leden 2023 13:36
Honzing píše:
Kde jsou ty casy kdy se tam dalo vymrat nejakou tapinu . . .jeste par let zpet to jsem nevedel kterou vybrat a ted neni z ceho vynrat mazec . . . Kdepak ty kurvy jsou???
Kde by byly? V Davosu.
tvl, ty jsi pako, Stano. :shock:
Ony ani nevědí, kde ten Davos je. :foun:
Rafael, malíř

Stano
pokročilý

Příspěvek od Stano »

Rafael píše:
21 leden 2023 16:31
Stano píše:
19 leden 2023 13:36
Honzing píše:
Kde by byly? V Davosu.
tvl, ty jsi pako, Stano. :shock:
Ony ani nevědí, kde ten Davos je. :foun:
Tak to hodně podceňuješ ty naše kočovníky.

Honzing
norník

Příspěvek od Honzing »

Zdar panove vcera sem mel cestu a tak jsem narazil hned na tri ale stalice . . .klasicky sona v teplakovce pak stalice jana jen uz nestoji na place za nadrazim ale na poste v odbocce k rybimu domu a v chotebuzi byla pak mladsi cernovlaska kterou jsem videl prvne. Nebyl cas tak sem nemohl ale chystam se prubnout tu cernovlasku. V nejhorsim pripade bych asi bral janu. Za ni sem tak cca 5let jezdil pravidelne a vzdy v pohode jen po takove pauze nevim nevim . . .

zvrhlík
zkušený norník

Příspěvek od zvrhlík »

Honzing píše:
22 leden 2023 15:33
Zdar panove vcera sem mel cestu a tak jsem narazil hned na tri ale stalice . . .klasicky sona v teplakovce pak stalice jana jen uz nestoji na place za nadrazim ale na poste v odbocce k rybimu domu a v chotebuzi byla pak mladsi cernovlaska kterou jsem videl prvne. Nebyl cas tak sem nemohl ale chystam se prubnout tu cernovlasku. V nejhorsim pripade bych asi bral janu. Za ni sem tak cca 5let jezdil pravidelne a vzdy v pohode jen po takove pauze nevim nevim . . .
A proč jsi nezastavil a nevyfotil tu černovláska . Řekla by ti čislo , i jméno ne ???

Honzing
norník

Příspěvek od Honzing »

No jednak nebyl cas a jednak za mnou byli auta a jsem obezrettny mam bohuzel auto ktere tak trochu vycniva a nerad bych aby me nekdo ze znamych videl jak zastavuju slapce

opavacek90
panic

Příspěvek od opavacek90 »

Zdar, dneska pochmurné počasí tak jsem myslel že se budou chtít zahřát v autě za levno.
Za chotěbuzí u odbočky k rybímu domu stála jedna. Stálice Jana jak tady asi čtu předpokládám.
Zima, nadhodil jsem jeden orál za 200... chtěla minimálně 300. Nasrat, ať si tam mrzne.

Nikoho jinýho na trase jsem neviděl.
Nepřeplácet!!

alfi
pokročilý

Příspěvek od alfi »

opavacek90 píše:
02 únor 2023 12:55
Zdar, dneska pochmurné počasí tak jsem myslel že se budou chtít zahřát v autě za levno.
Za chotěbuzí u odbočky k rybímu domu stála jedna. Stálice Jana jak tady asi čtu předpokládám.
Zima, nadhodil jsem jeden orál za 200... chtěla minimálně 300. Nasrat, ať si tam mrzne.

Nepřeplácet!!
Janu jsem měl dvakrat na oral, jednou za 200 šla v pohode a podruhe nevim jestli taky za 200 nebo to jsem ji dal už 300 protože mi ji bylo lito. A to se mi ještě omlouvala ze obcas spis pohonila než kourila. Přijde mi taková v pohode, ještě přemýšlím ze priste zkusím sex jaká bude.

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

opavacek90 píše:

Nepřeplácet!!
Díky za nedávnou registraci.
Dvěstě ti zůstalo v kešeni, ušetřil si, nechytil žádnou chorobu a nemusel ses s nikým dělit o teplo.
Super :nenene:

Stano
pokročilý

Příspěvek od Stano »

opavacek90 píše:
nadhodil jsem jeden orál za 200... chtěla minimálně 300. Nasrat, ať si tam mrzne.
Nepřeplácet!!
Mě už vůbec nepřekvapuje, že tam zbyly jen hrůzy, které by měly platit vám a ne vy jim. Uvědomuješ si, že i na té blbé brigádě v Kauflandu dostane 165 Kč na hodinu? By mě zajímalo jaké na Karvinské byly ceny v devadesátkách. Pamatuje někdo? Pokud to přepočtu na tehdejší platy, tak adekvátní cena by byla kouř za 40 Kč a sex za 60 Kč. Cokoliv navíc bylo podle místní expertů přeplácení :D :D

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

Stano píše:
včera, 22:21
opavacek90 píše:
nadhodil jsem jeden orál za 200... chtěla minimálně 300. Nasrat, ať si tam mrzne. Nepřeplácet!!
..tam zbyly jen hrůzy, .... i na té blbé brigádě v Kauflandu dostane 165 Kč na hodinu ? By mě zajímalo jaké na Karvinské byly ceny v devadesátkách. Pokud to přepočtu na tehdejší platy, tak adekvátní cena by byla kouř za 40 Kč a sex za 60 Kč. Cokoliv navíc bylo podle místní expertů přeplácení
No jo, my víme, Stano, že máš zlaté srdce a rozdal by ses. Založ fond na podporu ťapin. :idea:

K tomu viz citace - lze napsat 2 věci:
1/ těm ženským u cesty nikdo nebrání, aby šly na brigádu do Kauflandu. A nejdou, proč ? :roll:
2/ asi ty holky zapomněly požádat o valorizaci svých šukacích brigád
:D
vulcan

Stano
pokročilý

Příspěvek od Stano »

To přece vůbec není o zlatém srdci. Mě štve, že nabídka na severní Moravě stojí za vyliž. No není se co divit

Odpovědět