Amputace

volná diskuse o čemkoli
Adam6
zkušený norník

Re: Amputace

Příspěvek od Adam6 »

liebhaber píše:
12 srpen 2022 13:08
Adam6 píše:
10 srpen 2022 16:02
Nechutné. Fuj, fuj, fuj.
bylo by lepší, kdybys komentoval jen tam, kde máš čím přispět. Mít na norniku přes 180 příspěvků a psát o něčem že je to nechutné je trochu chucpe.
Ale ono to nechutné vskutku je. Komentoval jsem to, protože mám čím přispět. A to je ten fakt, že je to nechutné. Průměrně inteligentní člověk zajisté pochopil smysl komentáře.

Dylenhunt
norník závislák

Příspěvek od Dylenhunt »

pro někoho je nechutnej anál nebo piss, a to sou eště docela běžný praktiky; sto lidí, stojedna chutí, co se furt musíte do někoho srát moralizačníma kydama? pokud to dotyční dělají dobrovolně a nikoho s tím nebotěžujou, je vám po tom hovno

proč si tydle svoje tupý žgryndy nenecháte pro farářa, kterýmu se chodíte vyzpovídat, že se kurvíte, kreténi? nezdá se mi, že by se na todle někdo ptal

Adam6
zkušený norník

Příspěvek od Adam6 »

Dylenhunt píše:
20 srpen 2022 16:21
pro někoho je nechutnej anál nebo piss, a to sou eště docela běžný praktiky; sto lidí, stojedna chutí, co se furt musíte do někoho srát moralizačníma kydama? pokud to dotyční dělají dobrovolně a nikoho s tím nebotěžujou, je vám po tom hovno

proč si tydle svoje tupý žgryndy nenecháte pro farářa, kterýmu se chodíte vyzpovídat, že se kurvíte, kreténi? nezdá se mi, že by se na todle někdo ptal
Smutné, smutné, smutné.

Dylenhunt
norník závislák

Příspěvek od Dylenhunt »

ano, seš fakt smutnej :roll:

Adam6
zkušený norník

Příspěvek od Adam6 »

Dylenhunt píše:
22 srpen 2022 20:31
ano, seš fakt smutnej :roll:
Nesem smutný z toho, co si myslíš, ale jsem smutný z něčeho úplně jiného. :lol: :lol: :lol:

duchodce
norník

Příspěvek od duchodce »

Adam6 píše:
10 srpen 2022 16:02
Nechutné. Fuj, fuj, fuj.
Každý má hranici jinde. Pro mně je hnusnej úchyl spíš někdo, kdo by chtěl při sexu holce něco amputovat proti její vůli. BTW-nevzal si něco takovýho Mc.Cartney?

Odpovědět