PRIVATY V HK

Královehradecký Kraj, Pardubický Kraj
Odpovědět
Jerry12345
norník závislák

Re: PRIVATY V HK

Příspěvek od Jerry12345 »

kaňourek píše:
21 leden 2023 16:10
Anus píše:
19 leden 2023 19:57
30min 2000
60min 3000
120min 6000
(ceně je sprcha,masáž,orální sex s i bez, 69, sex s, líbání, lízání)Za příplatek 500kc výstřik do pusy piss500kc

Asiatka Aurora. Česky se nedomluví, anglicky taky nechce.

Tohle někdo v Hradci zaplatí?
Nevystřelila si z nás Aurora? Nepase ji Lenin? :D
Rákosnice tyto neakceptovatelné mají. A to všechny rákosnice, před časem jsem zjišťoval. Ještě k tomu ti otevře 45ti letá, hnusná trhovkyně o kterou by jsis neopřel ani kolo. Vysrat na tyhle hnusný píči....

Jerry12345
norník závislák

Příspěvek od Jerry12345 »

Jerry12345 píše:
21 leden 2023 16:37
kaňourek píše:
21 leden 2023 16:10
Anus píše:
19 leden 2023 19:57
30min 2000
60min 3000
120min 6000
(ceně je sprcha,masáž,orální sex s i bez, 69, sex s, líbání, lízání)Za příplatek 500kc výstřik do pusy piss500kc

Asiatka Aurora. Česky se nedomluví, anglicky taky nechce.

Tohle někdo v Hradci zaplatí?
Nevystřelila si z nás Aurora? Nepase ji Lenin? :D
Rákosnice mají tyto neakceptovatelné ceny. A to všechny rákosnice, před časem jsem zjišťoval. Ještě k tomu ti otevře 45ti letá, hnusná trhovkyně o kterou by jsis neopřel ani kolo. Vysrat na tyhle hnusný píči....

Anus
panic

Příspěvek od Anus »

Jerry12345 píše:
21 leden 2023 16:37
Rákosnice tyto neakceptovatelné mají. A to všechny rákosnice, před časem jsem zjišťoval. Ještě k tomu ti otevře 45ti letá, hnusná trhovkyně o kterou by jsis neopřel ani kolo. Vysrat na tyhle hnusný píči....
Nakonec jsem to prubnul. Domluva byla pres sms a myslim ze cukla s cenou jen proto ze jsme se nedomluvili na cene ani casu dopredu . Napsal ksem ze jsem v okoli a ze za 10 minut tam muzu byt. Osobne se dala stáhnout na 1500 za pul hodiny. I tak je to dost ale vylozene vypadala jako muj typ. Po vstupu do bytu jsem litoval, smrad, snad něco varila,sprcháč neodtykal ale v te mistnosti kde mela probihat akce bylo cisto a ukazala se bez zupanu a bylo rozhodnuto. Mlada drobna holka, prsa akorát, velky bradavky. Oblicej jako vsechny co pouzivaj hodne mejkapu. Akce za me dobra. Jsem vzdy pro gumu, ale jak s ni nebyla domluva tak me prekvapila, najednou kourila bez. Priznam se, nepral jsem se s ni abych ho vytahl. Kour peknej zadny šizení. Pich super ale kvuli me kratkej, vazne se mi libila 😁. Kdyz jsem chtel zmenit polohu tak celkem chapala. Mlada, pruzna. Kdyby zlevnili tak bych tam urcite jeste zasel, ale za tyhle penize ne.
Naposledy upravil(a) Anus dne 23 leden 2023 11:39, celkem upraveno 1 x.

taz
norník závislák

Příspěvek od taz »

Anus píše:
23 leden 2023 10:40
Nakonec jsem to prubnul. Domluva byla pres sms a myslim ze cukla s cenou jen proto ze jsme se nedomluvili na cene ani casu dopredu . Napsal ksem ze jsem v okoli a ze za 10 minut tam muzu byt. Osobne se dala stáhnout na 1500 za pul hodiny. I tak je to dost ale vylozene vypadala jako muj typ. Po vstupu do bytu jsem litoval, smrad, snad něco varila,sprcháč neodtykal ale v te mistnosti kde mela probihat akce bylo cisto a ukazala se bez zupanu a bylo rozhodnuto. Mlada drobna holka, prsa akorát, velky bradavky. Oblicej jako vsechny co pouzivaj hodne mejkapu. Akce za me dobra. Jsem vzdy pro gumu, ale jak s ni nebyla domluva tak me prekvapila, najednou kourila bez. Priznam se, nepral jsem se s ni abych ho vytahl. Kour peknej zadny šizení. Pich super ale kvuli me kratkej, vazne se mi libila 😁. Kdyz jsem chtel zmenit polohu tak celkem chapala. Mlada, pruzna. Kdyby zlevnili tak bych tam urcite jeste zasel, ale za tyhle penize ne.
Čínský nudle nebo kungpao nabídka jako bonus? Ja nechápu prcnout tak bůhví co mi z bambusu zbylo, aby mi ho ještě nechtěla nakrájet do omáčky. Jsem radši za staly holky než za nejakou když přijde jiná než podle obrazu kdyby aspoň ty postavy.
Ať to jde dělat masáže do salonu, ale tohle mi přijde přehnaný. Můj názor ostatním to jinak neberu. Radši podpořím i kdyby cestovatelku holku když vím,že si to zaslouží, že to umí. Radši česká holka jak čekanku v rakosí.
Do bordelu nechodím. Za kurvama nechodím. Navštěvuju jen slušné holky, který potřebujou si nutně přivydělat. :-)

kinor
norník závislák

Příspěvek od kinor »

Oralní maniak píše:
19 leden 2023 16:46
Ahoj. Co znamena zkratka TTD? Diky.
TTD? To je zkratka pro: takticko technická data.... my starší to víme....ano třeba z vojny. On tím myslí že popis v inzerátu odpovídal skutečnosti (posouzení) na místě....

pepan111
norník závislák

Příspěvek od pepan111 »

Měl bych dotaz na dvě slečny, které se objevují v HK, ale nic moc jsem o nich nenašel:
Kristina HK: https://www.sex.cz/kristinahkprivat
Sindy: https://www.sex.cz/luxurygirlshk - to vypadá na reinkarnaci Luxury privátu z Benešovky.

Byl jste u nich někdo? Stojí za návštěvu?
děkuji

Oralní maniak
norník závislák

Příspěvek od Oralní maniak »

kinor píše:
24 leden 2023 07:50
Oralní maniak píše:
19 leden 2023 16:46
Ahoj. Co znamena zkratka TTD? Diky.
TTD? To je zkratka pro: takticko technická data.... my starší to víme....ano třeba z vojny. On tím myslí že popis v inzerátu odpovídal skutečnosti (posouzení) na místě....

Ahoj. Diky moc za vysvetleni. Clovek se porad uci.

tigerone
zkušený norník

Příspěvek od tigerone »

pepan111 píše:
24 leden 2023 16:16
Měl bych dotaz na dvě slečny, které se objevují v HK, ale nic moc jsem o nich nenašel:
Kristina HK: https://www.sex.cz/kristinahkprivat
Sindy: https://www.sex.cz/luxurygirlshk - to vypadá na reinkarnaci Luxury privátu z Benešovky.

Byl jste u nich někdo? Stojí za návštěvu?
děkuji
Podle fotky je to Sindy, co je teď v UH - https://www.sex.cz/474243 Ale marně se o ní snažím sehnat nějaké info a recenze.

Falkenštejn
norník

Příspěvek od Falkenštejn »

Choďme za českými ťapkami, už na ně dost nevybíravě tlačí ukrajinská grupa.

moulis
zkušený norník

Příspěvek od moulis »

Na Sindy je tady recenzí snad dost, stačí používat tlačítko HLEDEJ

Stařec 1919
zkušený norník

Příspěvek od Stařec 1919 »

Falkenštejn píše:
25 leden 2023 13:43
Choďme za českými ťapkami, už na ně dost nevybíravě tlačí ukrajinská grupa.
Tak souhlas. Otázkou je, kolik z těch, kteří je navštěvují, chodí sem. Jinak vše hovoří proti nim: vyšší cena, neochota při sexu a většinou fota odlišná od reality.

Beaterrr
pokročilý

Příspěvek od Beaterrr »

Poslední dva týdny u asi pěti hk stalic se snažím domluvit pich (Digi Klárka Monika Lena Laura, Veronika jen dnes) , tel nedostupný nebo vyzváni nebo mají plno. U Klárka tuším ve čtvrtek domluven termín, ale zrušen kvůli havárii teplárny Opatovice.

Veronika podražila 2400 h. Dnes jsem ji usmlouval telefonicky na 2000 a domluvil pich , ale po chvíli poslala SMS, že to ruší nebo tak něco.

Stařec 1919
zkušený norník

Příspěvek od Stařec 1919 »

2.400 tak to asi ne. To podporovat nebudu :nenene:

Antrac
pokročilý

Příspěvek od Antrac »

Beaterrr píše:
25 leden 2023 16:36
Poslední dva týdny u asi pěti hk stalic se snažím domluvit pich (Digi Klárka Monika Lena Laura, Veronika jen dnes) , tel nedostupný nebo vyzváni nebo mají plno. U Klárka tuším ve čtvrtek domluven termín, ale zrušen kvůli havárii teplárny Opatovice.

Veronika podražila 2400 h. Dnes jsem ji usmlouval telefonicky na 2000 a domluvil pich , ale po chvíli poslala SMS, že to ruší nebo tak něco.
To je naprosto skvělá zpráva.

moulis
zkušený norník

Příspěvek od moulis »

Topiči, pokud je budete neustále vytápět těma nesmyslnýma částkama, tak budou zdražovat pořád. Pokud jim to nedáte nikdo, tak po týdnu, kdy budou sedět na prdeli bez klieta, ještě samy rády zlevní.... jenže to byste nesměli být kokoti!

Odpovědět