Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
pleasure hunter
pokročilý

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od pleasure hunter »

Subikzprahy píše:
21 leden 2023 18:09
dignity píše:
16 leden 2023 21:42
thanks, anyone else? hard to contact ;)
Hello you, are you looking for degradation and do you miss someone who you could obey? That´s why I am here. I do not tolerate any disrespect, neither bad manners. Your one and only place in this world is on your knees leaned to my legs, do you understand? In case of disobedience I will dress you up like a cunt and will kick your ass so hard that you will beg for mercy, trust me. I will teach you, you worthless ... thing. Your Mistress, Mara

Praha 7, kraj Praha
+420 775 166 516
SMHedone@proton.me
This is commentary forum, right? So, if somebody writes here ads, she is exposing herself for comments, right? This looks to me like a nice example of an ad of someone, who is doing it for money and not for real.
But that is only my opinion..
Naposledy upravil(a) pleasure hunter dne 26 leden 2023 14:34, celkem upraveno 1 x.

aknib
panic

Příspěvek od aknib »

hplastic0u píše:
23 leden 2023 23:22
helios80 píše:
20 leden 2023 11:04
alex_s píše:
16 leden 2023 22:12
Nejlepší domina na pánský anal (strapon, fist) aktuálně? Stále MadamS?
Ano a taky pani Tana,Marketa z Davle,Canabell a madam Cat,alespon co se tyce Prahy a okoli.
kontakt na Marketu?
Madam S a Táňa znám. Mohl bych poprosit o kontakt na Markétu z Davle. Už jsem zde o ní četl, ale kontakt jsem nenasel. Děkuji

helios80
norník

Příspěvek od helios80 »

Pullpull píše:
20 prosinec 2022 00:40
helios80 píše:
19 prosinec 2022 20:44
Pullpull píše:
31 říjen 2022 22:15
Helio, tohles napsal v pondělí 03. říj 2022, 23:10:
"Jenze mezitim zacali o ni kolovat zpravy ze okrada klienty.Z pocatku jsem si mislel ze to jsou jenom pomluvy.Jenze ty echa ze zacali hemzit a z vice zdroju. Chvili jsem vahal a pak jsem si rekl,proste tam pudu a vemu si presne tolik penez kolik stoji lekce takze i kdyby na tech pomluvach neco bylo nebude mit co ukrast.No a tak jsem ucinil.No vsechno probehlo v pohode.A lekce byla o hodne lepsi.No a brzy na to zmizela v akci.Dodnes nejsem schopnej rict jestli se pokusila mne okrast nebo ne a ani to nechodlam zjistovat na vlastni naklady.Mne doslovce bylo receno "Jestli k ni pudes dej si pozor na penezenku" a ja se ptal proc a bylo mi receno "Proslicha se o ni vselicos" a ze rozumnemu "To staci" tak jsem drzel hubu a dal se neviptaval..Panove ja jsem mozna i hloupej ale k dtto mam hodne,hoooodne daleko.Tak ja jsem varoval kolegi norniky presne tak jak jsem byl varovanej ja sam,nic vic a nic min.A tet bych rad aby mi nekdo napsal kdy a kde jsem Ja nekoho presvecoval aby k madam Sare nesel a nebo naopak aby k madam Sare sel.Panove to je zcela na VAS."

Ničím nepodložený kecy. Víš o tom, že pomluva je trestnej čin? Ty to pro jistotu šíříš veřejně přístupnou počítačovou sítí. Ty máš v hlavě opravdu vymaštěno.

I když máš asi štěstí, protože jak ohrozit vážnost dominy u spoluobčanů :lol:
U Sáry jsem nikdy nebyl, ale když jsi udělal takovou reklamu... Vezmu si něco navíc litr. Schválně jak to dopadne :D

Trestní zákoník definuje pomluvu následovně:

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
Ano napsal no a co ma byt? Pull Pulle dekuji za bezplatni pravni radu. O tom zakonu vim,existuje ve vsech zemich Evropi a stejne tak jak ve vsech zemich Evropi je i v Cechach nevymahatelny. Je mi divne,ze jsi to same nenapsal ostatnim kolegum Nornikum kteri se vystavuji riziku ze pujdou do vezeni.Uvedu par prikladu:

Priklad 1: Kolega Nornik tvrdil ze ho dotycna dama okradla o pomnerne znacnou castku penez.
Priklad 2: Kolega Nornik tvrdil ze ho dve dotycne damy ojebali o cas a tim i o penize.
Priklad 3: Kolega Nornik tvrdil ze dotycna dama ma schizofrenii.

Jako odbornik na trestni pravo CR jiste chapes rozdil mezi tim,co jsem napsal ja a tim, co napsali oni? Jasne jsem napsal ze jsem to slysel a ze se to o ni tehdy rikalo,takze jsem hnet dal vsem najevo ze to byly nejspis jen drby.Na rozdil ode mne kolegove Nornici tvrdili ze je dotycne damy okradly a tvrdily to jako FAKT chapes ty PAKO? Alespon pokut se jedna o prvni dva priklady kde kolegove tvrdi ze byly okradeni.
Pises ze jsou to "nicim nepodlozene kecy".NERIKEJ, OPRAVDU, KDYBY JSI TO TU NENAPSAL TAK BY NAM TO NIKDY NEDOSLO TY IDIOTE.To ti nedoslo ze kazda negativni recenze tady se da okvalifikovat jako "Nicim nepodlozene kecy".PullPulle zeptam se te jednu vec,jak chces aby jsme ty kecy podlozili JAK? Kromne toho ne jenom Nornici ale tomuto zakonu by podlehal kazdy kdo by na internetu napsal negativni recenzi na lekare,zubare,automechanyka,kadernika nebo elektrikare.Jako pravnik jiste chapes ze je na obzalobe aby dokazala vinu zalovaneho a ne ze zalovanej musi dokazat ze je nevinny. My nemuzeme dokazat to co tvrdime jelikoz je to nase slovo proti jejich slovu a zase naopak damy nemuzou dokazat ze tim utrpeli nejakou skodu.PullPulle udelame to tak,ty si zarid SZ a ja ti poslu sve generalie a ty mne das k soudu za pomluvu,no a na soude ja ty "nicim nepodlozene kecy" poradne a dukladne podlozim a podlozim je tak ze ti brzy bude horko,chapes kamo? Proc si proboha myslis ze jsem tu napsal vsechno co o te cele veci vim PROC? Pullpulle tet dam ja tobe besplatnou radu,kdys uz neco planujes tak to nesirz verejne pristupovou siti protoze se ti muze stat ze to nekdo PRECTE a tve plany zmarni.Jo a malem jsem zapomnel kdys uz u dotycne damy budes rekni ji ze chci procento za reklamu,10 procent,zakoni minimum coz jako Mgr.pravnich ved urcite vis. No a nakonec kdo ma v hlave uplne vymasteno JA nebo TY?

Zdar vsem a zijte blaze
Kdy tě pustili, že reaguješ po dvou měsících? Přečetl jsem to do 1/4 a první urážky. I kdyby jsi neurážel, tak se ten tvůj blábol nedá číst a to nejen kvůli pravopisu a gramatice, ale hlavně že jsi vážně cvok. Měli si tě tam ještě nechat a neměli tě pouštět :nenene:
CVOK je tvujtata kdyz udelal takoveho blbce.Znovu opakuji ze s urazky jsi zacal ty a ne ja.Pises jen prazdne kecy a urazky a nic konkretniho.Bud otpovez na konkretni otazky,nebo navzdy mlc.Prvni otazka: proc jsi nevaroval ostatni kolegy Norniky,ze jim hrozi vezeni,i kdys jejich komentare byly mnohem horsi nez ty moje,PROC?
Druha otazka:jak chces podlozit nase nicim nepodlozeny kecy,JAK?
Koukam, ze jsi tu registrovan uz skoro 10 let a za celou tu dobu jsi nenapsal jediny komentar.Poprve si reagoval az na muj prispevek o doticne dame. Co se stalo pullpulle,dotknul jsem se tve oblibene tapiny?Rve to primo do nebes ze jsi v cele veci osobne zaujatej.Jo a taky nic nepises jak dopadla tvoje navsteva u doticne damy?Kdepak pullpulle na strycka Heliose si neprijdes,on totiz moc dobre vi o cem pise. :nenene:

Pullpull
začátečník

Příspěvek od Pullpull »

helios80 píše:
26 leden 2023 00:50
CVOK je tvujtata kdyz udelal takoveho blbce.Znovu opakuji ze s urazky jsi zacal ty a ne ja.Pises jen prazdne kecy a urazky a nic konkretniho.Bud otpovez na konkretni otazky,nebo navzdy mlc.Prvni otazka: proc jsi nevaroval ostatni kolegy Norniky,ze jim hrozi vezeni,i kdys jejich komentare byly mnohem horsi nez ty moje,PROC?
Koukam, ze jsi tu registrovan uz skoro 10 let a za celou tu dobu jsi nenapsal jediny komentar.Poprve si reagoval az na muj prispevek o doticne dame. Co se stalo pullpulle,dotknul jsem se tve oblibene tapiny?Rve to primo do nebes ze jsi v cele veci osobne zaujatej.Jo a taky nic nepises jak dopadla tvoje navsteva u doticne damy?Kdepak pullpulle na strycka Heliose si neprijdes,on totiz moc dobre vi o cem pise. :nenene:
Zase vycházka? Piš si, co chceš. Já ten tvůj scat stejně nečtu 8)

helios80
norník

Příspěvek od helios80 »

Pullpull píše:
26 leden 2023 19:17
helios80 píše:
Ani nemusis,jenom mi prosim te otpovez na ty dve jednoduche otazky ktere jsem ti polozil,tot vse.

dtto
pokročilý

Příspěvek od dtto »

Pullpull píše:
helios80 píše:
Jediný,co na něj platí,je nereagovat,je to těžký,ale je to tak.

helios80
norník

Příspěvek od helios80 »

dtto píše:
27 leden 2023 12:36
Pullpull píše:
helios80 píše:
Jediný,co na něj platí,je nereagovat,je to těžký,ale je to tak.
Pullpull-e jses fakt hloupej,prave jsi nam vsem potvrdil ze ctes. Proc proste neotpovis na ty moje dve jednoduche otazky? Pro doktora pravnich ved jako jses ty by to nemnel byt zadny problem,a nebo jo? Hele Pullpull-e udelam ti ferovou nabitku,ty otpovis na moje otazky a ja te tu nebudu verejne jebat jak cowboy konje,PLATI?

A helejmese kdo se nam tu hlasi,dobrej starej retardino,vlastne chci rict dtto. Nazdar kamo,tak co uz jsi pochopil ten muj for z botama a nebo si jeste myslis ze to byl kviz ci co? Pro tebe retarde mam taky kvizovou otazku,"Vy tvoje matka ze jses retardovanej"? Nemusis nad tou otazkou moc lamat hlavu ja prece moc dobre vim ze je to nad tvoji mentalni kapacitu,staci ze otpovis s "ANO" a nebo "NE" :hop: :hop: :hop:

Panpes2
pokročilý

Příspěvek od Panpes2 »

Zdravím všechny v minulosti jsem zde osočil Jednu osobu že mě okradla a tak podobně, neměl jsem zrovna dobré období proto se stalo to co se stalo, lituji toho že kvůli mě přišla o 30% nových klientů a také mě mrzí do co jsem provedl nevážíl jsem si toho co mi Madam S. Nabízela a tsk podobně to moc nechci zmiňovat. Takže tímto bych to chtěl nějak uzavřít a říct těm 30% určitě slečnu navštivte hezky den

Panpes2
pokročilý

Příspěvek od Panpes2 »

M

Panpes2
pokročilý

Příspěvek od Panpes2 »

Adam6 píše:
10 srpen 2022 12:42
Panpes2 píše:
10 srpen 2022 12:13
Subikzprahy píše:
10 srpen 2022 09:57

Bohužel stejná zkušenost.Fist nic moc,jen zasun ruky a rychle se udělej. Žadné pomalé roztahovani, žádná masáž prostaty, vše bez nápadu, žádné jiné pomůcky.Tak max 500 kč.Zlatà madamCat Palmovka nebo madamS ...
Madam cat Palmovka jako za mě top, ale madam S když jsem u ní byl tak mi zmizelo 7000Kč takže už k ne!

Jinak ta ROSE Z SM STUDIO HELL tak za mě dobrá.
U madam S se krade? Tak to je velké zklamání.
Zdravím všechny v minulosti jsem zde osočil Jednu osobu že mě okradla a tak podobně, neměl jsem zrovna dobré období proto se stalo to co se stalo, lituji toho že kvůli mě přišla o 30% nových klientů a také mě mrzí do co jsem provedl nevážíl jsem si toho co mi Madam S. Nabízela a tsk podobně to moc nechci zmiňovat. Takže tímto bych to chtěl nějak uzavřít a říct těm 30% určitě slečnu navštivte hezky den

r.a.
začátečník

Příspěvek od r.a. »

Panpes2 píše:
28 leden 2023 13:00
Adam6 píše:
10 srpen 2022 12:42
Panpes2 píše:
10 srpen 2022 12:13

Madam cat Palmovka jako za mě top, ale madam S když jsem u ní byl tak mi zmizelo 7000Kč takže už k ne!

Jinak ta ROSE Z SM STUDIO HELL tak za mě dobrá.
U madam S se krade? Tak to je velké zklamání.
Ona pravda vždy vyjde najevo, dřív nebo později. Škoda, že až tak po dlouhé době. Předpokládám, že jsi se ji omluvil, za očernění jejího jména!?

mikmik1
panic

Příspěvek od mikmik1 »

Alguien píše:
22 leden 2023 20:19
Čau, nevíte někdo o Lady Cara? Nemůžu nikdy najít její inzerát, ale webový stránky jí fungují. Byl někdo v poslední době?
Cara ve Vestci normálně funguje. Kontaktovat e-mailem nebo přes telefon. Skvělý zážitek, rozhodně doporučuji. studiobdsm.cz

Romcus
panic

Satanela info?

Příspěvek od Romcus »

Zdary pánové, mám dotaz zda už tady někdo navštívil Satanelu v Praze?
A to konkrétně Markétu a Lucii?
Zajímalo by mě, zda tyto slečny jdou objednat obě najednou a to konkrétně třeba na 2-3h? :)
Jaké s nimi máte zkušenosti a se salónem celkovým?
Objednal si je někdo na strapon, masáž prost. Handjob třeba? Některé zkušenosti, co vše dovolí.. jak vlastně celé ty 2-3h probíhají, jak hodnotite masérky, jejich přístup? Díky za info
Popripade klidně i nějaké jiné masérky, co dělají tyhle praktiky a užili jste si to s nimi na 100%.

nukacola
pokročilý

Re: Satanela info?

Příspěvek od nukacola »

Romcus píše:
31 leden 2023 23:05
Zdary pánové, mám dotaz zda už tady někdo navštívil Satanelu v Praze?
A to konkrétně Markétu a Lucii?
Zajímalo by mě, zda tyto slečny jdou objednat obě najednou a to konkrétně třeba na 2-3h? :)
Jaké s nimi máte zkušenosti a se salónem celkovým?
Objednal si je někdo na strapon, masáž prost. Handjob třeba? Některé zkušenosti, co vše dovolí.. jak vlastně celé ty 2-3h probíhají, jak hodnotite masérky, jejich přístup? Díky za info
Popripade klidně i nějaké jiné masérky, co dělají tyhle praktiky a užili jste si to s nimi na 100%.
Ahoj, tak Satanela je asi jeden z nejstarších podniků tohoto typu v Praze a Marketa tam pracuje už minimálně 15 let.

Myslím že zkušenosti s tímto místem má fakt hodně lidí.

Mohu se podělit o svoji - byl jsem tam v roce 2011 zrovna u Markety. Bylo mi pár let přes 20 a byla to moje premiéra v BDSM, vůbec první zkušenost.
Byl jsem na Marketu velmi natěšený, měla nádherné sexy fotky a text vypadal přesvědčivě. Navíc v té době moc BDSM podniků v Praze nebylo a také jsem chtěl jít na jistotu, do ověřeného místa.

No musím říct že mě to tam nenadchlo už tehdy, i jako úplného nováčka, a to tak že jsem uvažoval jestli vůbec s těmito praktikami pokračovat.
Domluva byla super, telefonicky a emailem, chtěl jsem jednoduchý scénář pro začátečníka a jezení rozmačkaného banánu z nohou.

Marketa mě uvítala v sexy krátkých kožených šatech, na vysokých podpatcích, krásná blondýna s velkými prsy. Usadila mě na gauč a trochu si se mnou povídala, byl jsem velmi nervózní ale ona byla v pohodě.

Byla moc pěkná, jako na těch foto, takže vzhledově to nemělo chybu a byl jsem naladěný na pořádnou lekci s krásnou Madam.
Bohužel co se týče lekce tak to probíhalo dost strojově, a Marketa nebyla nijak dominantní, nedostal jsem skoro žádné emoční povzbuzení. Lízání banánu z nohou krásné Madam bylo vzrušující, ale chtěl jsem cítit i nějakou dominanci z druhé strany, aby mě nějak potrápila, překvapila, slovně motivovala něco dělat, třeba i nadávala. Ale ona jen potichu říkala udělej toto a tamto, vše v rámci scénáře, a vypadala znuděně. Takže jsem se nedokázal vžít do nějaké nové role vůbec a připadal jsem si trochu divně. Měl jsem v rámci scénáře lehčí výprask, vodítko, boot a foot fetiš, dostal jsem i facesitting, dala mi do pusy dildo a sedla si na můj obličej a trochu si tím dildem uspokojila. Libilo se mi to ale nepřipadal jsem si u toho nijak přirozeně. Nakonec jsem si musel udělat rukou na podlahu a ona mi mezitím dávala výprask, což se mi z celé lekce asi líbilo nejvíc, během posledních pěti minut jsem konečně dostal dominanci o jaké jsem fantazíroval. Ale zas to pokazila tím že když jsem se udělal tak mi rozkázala abych si po sobě olízal tu podlahu. Najednou byla dominantní, a takový obrat jsem nečekal a navíc po tom co jsem se udělal tak to vzrušení samozřejmě bylo pryč, a vůbec se mi nechtělo pokračovat. A také na jezení svého semene jsem nebyl jako nováček vůbec připraven. Takže jsem to odmítl a ona se na mě jen udiveně podívala že jako co si to dovoluji. Ale potom zas byla v pohodě, trochu jsem se s ní povídal po ukončení lekce, a šel pryč.

Ale co mě nejvíc zklamalo - stalo to 3000 kč na hodinu, a to v roce 2011. Před lekcí jsem jako nezkušený v tomto oboru si myslel že cena bude odpovídat kvalitě. Po odchodu ze studia jsem víc myslel ne na ten nový zážitek ale na utracené peníze a litoval jsem, dal bych za to 2x méně. Do Satanely jsem se nikdy nevrátil už a s BDSM jsem pokračoval až po větší přestávce.
Jinak to studio bylo čisté, ale prý fotky Markety už jsou několik let staré a realitě moc neodpovídají.

Pravidelným uživatelem BDSM služeb jsem se stal až po návštěvě Madam Coco na Vinohradech, a to v roce 2014 :D
Šel jsem k ní protože už měla dost dobrých recenzí a ta myšlenka že BDSM je přece jen zábava a dokážu si to užit mě neopouštěla, takže jsem se rozhodl že dám tomu ještě šanci. No a nemělo to chybu, ta Madam mě tak uchvátila že jsem na ni pravidelně myslel ještě asi rok, ale nějak jsem se k ní už nedostal a potom skončila v oboru.
Jsem jí tehdy řekl že to je moje premiéra a jsem nezkušený, což nebyla 100% pravda ale takto jsem se cítil. A bylo vidět že si toho, že je to moje "první" lekce, velmi užívá. A i když byla při lekci flegmatická a klidná, byla dost dominantní, a předvedla mi pár kousků na které jsem nečekal a které byly "na hráni", a na které pořád vzpomínám. Například jsem tehdy ještě nechtěl panský anál, vysloveně jsem jí řekl, že na to ještě nejsem připraven a trochu se bojím. A ona mi při lekci zavázala oči, vodila po místnosti a nakonec postavila na čtyři. Když mi rozvázala oči tak jsem se ocitl před velkým zrcadlem, ona stala za mnou na kolenou a se šibalským úsměvem začala mě "šukat". Ale neměla připínák, jen pohybovala pánví u mého zadku a předstírala panský anál, rozkázala abych se na sebe díval a představil si jaké by to bylo kdyby mě doopravdy šukala. A fakt vypadala vzrušeně u toho a smála se, No WOW, moc se mi to líbilo. :D A také mi například zavázala oči, postavila na kolena před gauč, dala do svázaných rukou vibrační hlavici abych ji držel, a touto vibrační hlavicí se na gauči uspokojila. Neviděl jsem co dělám, ale to bylo tak očividné, že jsem se také velmi vzrušil, že jsem hračka pro uspokojování Madam, a jak krásně vzdychá a chvěje se a drží mě za ruce. A to ani nebylo domluvené ve scénáři, byla to čistě improvizace z její strany. Po lekci mi rozkázala políbit nohu a u toho řekla větu "no, uvidíme co z tebe vyroste". :D Ano, po této lekci ze mně fakt něco vyrostlo, měla pravdu. :D

Přikládám foto Coco pro toho kdo si ji nepamatuje, jinak takové nostalgické okénko :)
coco
coco
coco1.jpg (85.31 KiB) Zobrazeno 258 x

nornik12
norník

Příspěvek od nornik12 »

Ahoj,
nechci tu zbytečně rozvířit nostalgické vzpomínky na nedostupné dámy - také jsem měl to štěstí být párkrát (cca 5-6 krát) jejím hostem ve studiu na Vinohradech. Doplním svou zkušenost, jelikož její přístup a vlastní realizace lekcí, by se měly stát povinným obsahem vzdělávání všech nových domin:-) Pokud to náhodou některá z atraktivních dam zde čte a byla by ochotná tento scénář realizovat, rád ocením.

Jako jedna z mála (v Praze ještě např. Jana z Řep) totiž pochopila, že SM není primárně o bolesti (a to jsem u ní zažil sadistické lekce), ale o hře, o atmosféře okolo a VZRUŠENÍ. Coco byla vždy vzrušivě, ne však lacině vulgárně, oblečena a chovala se jako dáma. Mimo lekci s respektem ke klientovi, během lekce s respektem a empatií v roli. V očích měla "šibalskou" jiskru, nikdy jsem neměl pocit, že jsem pro ní jen zdrojem peněz a proto jí pravidelně nechával více než si stanovila. I přesto, že udržovala profesionální odstup (no sex), tak se téměř vždy na lekci sama uspokojila. Pro mne TOP - jste svázaní, ona se při tom, co vás dráždí, vzrušuje, mučí, sama občas pohladí. Cítíte jak je vzrušená - pak vám např. nasadí roubík, který má na druhé straně dildo. Do ruky vezme vibrační hlavici, pomalu se na dildo "napíchne" a udělá si to nad vaším obličejem... Poté co skončí vás ještě cca 15 minut oddaluje a když se uděláte bez souhlasu, nastane POT...

Od doby, kdy skončila, jsem nic podobného nezažil - většinu domin je třeba přemlouvat, aby si na lekci vzali např. prádlo, či kostým..., některé si ještě napíšou o příplatek :puke:

No nic, nějak jsem se rozvášnil :D Rád bych závěrem napsal nějaký tip, kam ano, ale je to poslední dobou v Praze a okolí nějaká bída. Ještě, že se dá občas navštívit Angella v Brně...

Mějte se a přeji mnoho TOP zážitků!

Odpovědět