Dominy/subinky

Obecná témata s velkým množstvmí příspěvků přesunutá z ostatních fór.
Odpovědět
naj3377
norník

Re: Dominy/subinky

Příspěvek od naj3377 »

naj3377 píše:
11 září 2022 18:18
dtto píše:
11 září 2022 17:49
Adam6 píše:
11 září 2022 14:35
Na seznam, kam nejít, zařazuji Madam Vamp. Slušně jsem požádal mailem o lekci a s takovou arogantní a nafoukanou odpovědí jsem se ještě nesetkal.
Takže už žádná Madam Vamp, ale "kurva" Vamp.
No máš pravdu, jsou to Mrchy, které využívají toho, že poptávka převyšuje nabídku . A je jedno, jestli se jedná o místní Superstar(u který, je to aspoň trochu "uvěřitelny"), anebo nejposlednejsi kurvu. Princip je stejnej, využívaj a manipulujou a my jim ještě za to platime.
Nevím přesně, jakou manipulaci máš na mysli, já ji vidím v tom, že se tě snaží přesvědčit, že jsi jejich pejsek, na kterého se těší (reálně jsi jim u p*dele), a tím si chtějí vytvořit klientelu poslušných subíků, kteří jim budou nosit peníze. Jsem ale už moc starej na to, abych tyhle kecy žral. Erotické hrátky bez sexu jsou jako pivo bez pěny.
Dobrou alternativou jsou pro mě Switch. V mém oblíbeném SM HELL je to Lady Rose. Jako domina profesionálně tvrdá, ale dokáže být i jemná a nechá tě si sáhnout.

naj3377
norník

Příspěvek od naj3377 »

T666 píše:
11 září 2022 18:20
naj3377 píše:
11 září 2022 17:01
I zkušená zdravotní sestra má respekt z cévkování, dominy ho klidně dělají, ačkoliv o močovém ústrojí vědí kulový a můžou ti způsobit zranění v intenzitě trestného činu.
S timto souhlasím, ale vidím souvislosti opačně.

Dominy dělají to, co chce klient. A jelikož u "hard" často riskují kriminál, tak se divím, že to poskytují tak levně.
Ano, je-li poptávka, je i nabídka. Ale ten kriminál jim moc nehrozí. Podal jsem trestní oznámení na prostitutku za popálení cigaretou, ze kterého budu mít trvalé jizvy. Trestní zákoník jasně stanoví, že ani souhlas poškozeného s ublížením na zdraví nezbavuje pachatele trestní odpovědnosti. Přesto se policie "usnesla", že trestný čin se sice formálně stal, ale není dána dostatečná společenská škodlivost (tzv. materiální stránka trestného činu), protože jsem s tím souhlasil a chudák "hodná" holka mi chtěla jen udělat radost. Státní zastupitelství k mé stížnosti policii podrželo. Tudíž se obávám, že by se neopatrná domina vykecala i z horších věcí.

T666
začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T666 »

naj3377 píše:
11 září 2022 18:37
Ano, je-li poptávka, je i nabídka. Ale ten kriminál jim moc nehrozí. Podal jsem trestní oznámení...
Omlouvám se, že to napíši přímo, ale Vás dle příspěvků beru spíš jako zábavnou figurku bez vlastního názoru a tak se nedivím, že Vaše slovo u policie a státního zástupce nemá váhu.

naj3377
norník

Příspěvek od naj3377 »

T666 píše:
11 září 2022 18:47
naj3377 píše:
Ano, je-li poptávka, je i nabídka. Ale ten kriminál jim moc nehrozí. Podal jsem trestní oznámení...
Omlouvám se, že to napíši přímo, ale Vás dle příspěvků beru spíš jako zábavnou figurku bez vlastního názoru a tak se nedivím, že Vaše slovo u policie a státního zástupce nemá váhu.
Nevím, z čeho dovozujete, že nemám názor. Jen sem nepíšu všechno naplno.To trestní oznámení jsem psal v tandemu s druhým právníkem. Důkazy byly jasné.

naj3377
norník

Příspěvek od naj3377 »

naj3377 píše:
11 září 2022 18:57
T666 píše:
naj3377 píše:
Nevím, z čeho dovozujete, že nemám názor. Jen sem nepíšu všechno naplno.To trestní oznámení jsem psal v tandemu s druhým právníkem. Důkazy byly jasné.
Byl jsem odkázán na civilní řízení, abych uplatnil náhradu škody. Na to ale se*u, protože na pětiletý soudní spor nemám čas.

naj3377
norník

Příspěvek od naj3377 »

naj3377 píše:
11 září 2022 19:08
naj3377 píše:
11 září 2022 18:57
T666 píše:

Byl jsem odkázán na civilní řízení, abych uplatnil náhradu škody. Na to ale se*u, protože na pětiletý soudní spor nemám čas.
Uplatnili princip ultima ratio, tj. zásadu subsidiarity trestní represe. Jelikož tuto zásadu protěžuje i Ústavní soud, pochybuju, že byste v řízení obstál lépe, když už mě tak podceňujete a vysmíváte se.

petr248
norník

Příspěvek od petr248 »

naj3377 píše:
10 září 2022 18:02
petr248 píše:
09 září 2022 18:13
Aren píše:
09 září 2022 16:36

Nevím co přesně máš na mysli tou bídou po dominách,ale nechutné narážky na Sáru z Pardubic si můžeš odpustit.Laskavě se tady neoháněj Sárou Cruel,protože všichni tady víme co to je za "Dominu"a navíc tady hlásíš,že patří k nejlepším🤣😂😅Jsi blázen?Jak takový blábol můžeš vůbec vypustit z pusy.Jen zjistila na začátku,že se na tom dá solidně živit,bez práce a dobrý prachy.Nikdo nemá nic proti tomu aby v tom jela,ale takový kecy jako,že je nejlepší tady vůbec nevykládej.Všechny to jedou kvůli prachům a většina z nich dokonce nastaví na hardwaru příjemný hlásek aby zaujala,ale jde jen o prachy a ty pro nikoho z nich nejsi nic,jen ten co přináší peníze a dveře se po hodině zavírají.
Je tady plno domin a je jen na každém co hledá,praktiky vzhled a osobní charakter
Co si to dovoluješ? Jen jsem napsal svůj názor. Máš bejt rád, že tu vůbec nějaký recenze jsou. Nepsal jsem, že je nejlepší, ale že patří k nejlepším. A naopak jsem napsal negativní zkušenost se Sarou z Pardubic. Jestli s tím máš problém, tak moje recenze nečti. Třeba tu jednou žádný recenze nebudou, ty budeš spokojenej a my ostatní budeme vyhazovat prachy za holky, který za to nestojim
Souhlasím částečně s oběma. 1. Všechny to dělají jen pro prachy, je to lehká práce, vše dělají v rukavicích, nesouloží, takže nulové riziko nákazy, a ještě se uspokojují tím, že můžou někoho mlátit (doma to mají třeba obráceně). Zákazník je jim u p*dele. 2. Každý sem může napsat recenzi, jakou chce, komunismus už dávno skončil. Kdo je sprostě napadán za recenzi, ten ji napsal objektivně.

Vzdyt ja ale prece ve sve recenzi nerikam, ze dominy svoji praci miluji. Naopak rikam, ze je to v soucasne dobe bida. A je mi jasny, ze to vetsina z nich dela jen pro prachy. Tu a tam se najde nejaka, kterou to i bavi. Tech je ale cim dal tim mene. Pritom poptavka po dominach tu je.

everest91
začátečník

Příspěvek od everest91 »

Aren píše:
09 září 2022 16:52
everest91 píše:
09 září 2022 16:33
Uchylak píše:
09 září 2022 15:51

Já byl. Záleží, co od toho čekáš. Mě osobně se moc líbila. Přišla mi hezčí, než na fotkách. Mladá štíhlá sympatická slečna. Ale zkušenosti s BDSM podle mě moc nemá.

Já jsem na anální praktiky, takže jsme se dohodli, že si nebudeme hrát na domina/otrok. Bohužel se toho bojí, takže jsem ji musel ujišťovat, že mi nic neudělá. Je na to podle mě moc hodná... Ale užil jsem si to. Aspoň trochu pochopila o čem to je.

Potenciál tam je, ale já bych jí asi neuvěřil, kdyby hrála, že je mrcha...

Takže pro nezkušené dobré, zkušení ať si ji vezmou třeba s Marou dohromady. Já jí ještě šanci někdy dám.
V Hedone, Freya, Filomena, Mara, koho byste doporučil? Většinou domme/slave
Filomenu ani Freyu nevím,ale Mara je super,nevím jak pro jiné,ale pro mě je soft a baví ji to asi více než Hard.Umi být i hard jestli to člověk chce,ale svá je podle mě v softu a mě to tak i vyhovuje.Půjdu k ní zase určitě,ale teď zkusím Anitu,jak jsem starý tak do toho půjdu.Recenze co jsem tady četl tak na ní jsou slabší,ale říkám si zkus to😂Ve 46 letech je čas vyzkoušet vše👍
Děkuji.
Nakonec bych si měl vybrat mezi Marou, Madam Vamp, Anita a Lucie Ärztin. Anita a Lucie mám moc ráda, ale nejsem si jistá, jestli byly v této praxi dobré
Latex, totální omezení a smyslová deprivace, Foot fetish,
Masáž prostaty dojení, cudnost, kontrola cum, POT, CBT, vodní sporty, feminizace
Myslím, že Lucie nebude mít termín. Možná Anita? nebo si vybereš jinou dominu?

T666
začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T666 »

naj3377 píše:
Takže sám přiznáváte, že jim hrozí náhrada škody - zdraví, výdělek. A že jste chtěl iniciovat řízení proti ní. Takže se divím, že to dělají tak levně s timto rizikem.
Navíc tvrdím, že z pozice placené služby a inzerce na něco, co ze zákona patří lékařům, jsou v horší pozici než k těmto praktikám ukecané partnerky a trestní řízení je možné (jde o velikost škody, Vaši věrohodnost a samotné právní postavení problému). Stačí, aby se objektivně stal vetší průser s hospitací a Vy si vybásníte, jak jste myslel, že to neni mic nebezpečného a nebo, že jdete na lekci k vystudovanému chirurgovi😉
P. S. Uznávám, že slova kriminálu byla nadnesená. Za první skutky padají podmínky.
Naposledy upravil(a) T666 dne 11 září 2022 19:48, celkem upraveno 1 x.

naj3377
norník

Příspěvek od naj3377 »

T666 píše:
11 září 2022 19:34
naj3377 píše:
Takže sám přiznáváte, že jim hrozí náhrada škody - zdraví, výdělek. A že jste chtěl iniciovat řízení proti ní. Takže se divím, že to dělají tak levně s timto rizikem.
Navíc tvrdím, že z pozice placené služby a inzerce na něco, co ze zákona patří lékařům, jsou v horší pozici než k těmto praktikám ukecané partnerky a trestní řízení je možné (jde o velikost škody, Vaši věrohodnost a samotné právní postavení problému). Stačí, aby se objektivně stal vetší průser s hospitací a Vy si vybásníte, jak jste myslel, že to neni mic nebezpečného a nebo, že jdete na lekci k vystovanému chirurgovi😉
Té poslední větě nerozumím. Když dojde k hospitalizaci, budou orgány činné v trestním řízení postupovat ex offo i bez trestního oznámení a bude celkem jedno, jestli se oddaný subík bude dominy zastávat. Nemá postavení blízké osoby a nemůže do řízení zasahovat.

naj3377
norník

Příspěvek od naj3377 »

petr248 píše:
11 září 2022 19:24
naj3377 píše:
petr248 píše:
09 září 2022 18:13

Co si to dovoluješ? Jen jsem napsal svůj názor. Máš bejt rád, že tu vůbec nějaký recenze jsou. Nepsal jsem, že je nejlepší, ale že patří k nejlepším. A naopak jsem napsal negativní zkušenost se Sarou z Pardubic. Jestli s tím máš problém, tak moje recenze nečti. Třeba tu jednou žádný recenze nebudou, ty budeš spokojenej a my ostatní budeme vyhazovat prachy za holky, který za to nestojim
Souhlasím částečně s oběma. 1. Všechny to dělají jen pro prachy, je to lehká práce, vše dělají v rukavicích, nesouloží, takže nulové riziko nákazy, a ještě se uspokojují tím, že můžou někoho mlátit (doma to mají třeba obráceně). Zákazník je jim u p*dele. 2. Každý sem může napsat recenzi, jakou chce, komunismus už dávno skončil. Kdo je sprostě napadán za recenzi, ten ji napsal objektivně.

Vzdyt ja ale prece ve sve recenzi nerikam, ze dominy svoji praci miluji. Naopak rikam, ze je to v soucasne dobe bida. A je mi jasny, ze to vetsina z nich dela jen pro prachy. Tu a tam se najde nejaka, kterou to i bavi. Tech je ale cim dal tim mene. Pritom poptavka po dominach tu je.
Pro prachy to dělají všechny. Každý pracuje pro prachy. Ale nejsem si jistý, že většinu to nebaví. Naopak se obávám, že nemalé části z nich vyhovuje, že můžou mlátit chlapy a působit jim fyzická zranění, protože si tím řeší psychické problémy a frustrace, které nedokážou vyřešit standardní cestou.

naj3377
norník

Příspěvek od naj3377 »

naj3377 píše:
11 září 2022 19:52
petr248 píše:
naj3377 píše:

Pro prachy to dělají všechny. Každý pracuje pro prachy. Ale nejsem si jistý, že většinu to nebaví. Naopak se obávám, že nemalé části z nich vyhovuje, že můžou mlátit chlapy a působit jim fyzická zranění, protože si tím řeší psychické problémy a frustrace, které nedokážou vyřešit standardní cestou.
Osobně mě ale mnohem víc zajímá uvěřitelnost lekce, než vnitřní pohnutky dominy. V mém oblíbeném, stokrát omílaném, SM STUDIU HELL, jsem zažil výlučně lekce uvěřitelné. Každou trochu jinou, každou jsem si užil a něčemu se přiučil, i když jsem třeba nade vším nejásal. Všechny dívky jsou mladé, štíhlé a hezké a pracují profesionálně. Studio si je dobře vybírá.

Adam6
zkušený norník

Příspěvek od Adam6 »

naj3377 píše:
11 září 2022 19:52
petr248 píše:
naj3377 píše:

Osobně si myslím, že je to opravdu nebaví. Nemyslím si, že si řeší nějaké frustrace.

T666
začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T666 »

naj3377 píše:
11 září 2022 19:43
Když dojde k hospitalizaci, budou orgány činné v trestním řízení postupovat ex offo i bez trestního oznámení...
Nejednají u každé hospitace a už vůbec ne u ublížení, která byla zmíněna a která si lze blbostí způsobit i sám. (a u kterých se vlastně spíš očekává, že jste si to udělal sám... Zrovna z močové trubice toho vytahují a opravují celkem dost. )
Každopádně tím už zase dost zaplevelujeme diskuzi a recenze tu jidtě zajímají více😉
P. S. Přiznávám, že nejsem právník a vědomosti mám z pozice informování se u "znalých" z mé pozice dominantního muže a právních úskalí a tedy ne z pohledu oběti.

zslaby219
norník

Příspěvek od zslaby219 »

SM Studio Eva Praha co na to říkáte nějaký info ?

Odpovědět