Kolik vydělají kurvy

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
Uživatelský avatar
lichvarHarpagon
norník závislák
Příspěvky: 3340
Registrován: 27 červen 2010 08:50

Kolik vydělají kurvy

Příspěvek od lichvarHarpagon »

CamLifePrague
Ahoj,

live chat Praha a Zlin

1)kolik si vydělá slečna přes web?
je to individualni ale 40.000 / 250.000 mesicne

2)O ČEM Funguje live chat?
Jedná se o online komunikaci se zákazníky, která platí za vaši pozornost a čas.

3)JE TÁTO PRÁCE JEN O EROTICE?
Ne, mnoho lidí si myslí, že tato práce je jen o nahotě a různých sexuálních aktivitách, protože to vyplývá z názvu nebo když ze zvědavosti otevřou erotický web livechat, uvidí spoustu masturbačních nebo zkurvených modelů. Je otázné, ale jaký styl si zvolíte. Velkou výhodou bude vaše osobnost a charisma, které můžete zachytit. Je proto možné, že zvolíte cestu erotiky, pokud s ní nemáte problém nebo cestu komunikace s klientem a jeho zájmem o další výhody.

4)Co když jsem příliš plachý?
V tomto případě je sporné, se kterými zákazníky se setkáte, protože plachost může být pro někoho také atraktivní. Některé weby také nabízejí kategorii, kde erotika není povolena a zákazníci sem většinou chodí jen proto, aby si popovídali a erotiku nehledali. Zjevně to není nutné brát jako překážku, ale vydělávání peněz může být pomalejší.

5)CO JE ZÁRUKA SOUKROMÍ?
The guarantee of privacy is as much as possible. Your personal data is not disclosed anywhere. At your discretion, you can block any countries, so access from their IP addresses is not possible. For example, if you have friends or family in England, you can block the IP address for this country and it will not be possible to access your account from it.

6)Mohu pracovat se svým partnerem?
Ano, je to možné. Na některých webech je tento styl upřednostňován a výdělky „páru“ jsou vyšší. Vaše práce bude zábavnější a je to také dobrý způsob, jak posílit váš vztah a vymanit se ze stereotypu.
a ještě lepší kousek bezmozku

scatdominapraha
Ahoj.. Zvládáš piss a kaviár??? Dělám privátní akce s německými klienty.. Hledám dominu nebo par co zvládá se vycurat a vykakat na otroka. Jestli ano ráda se domluvím diskretni Akce 2h 50 000....až 75000 za 2h.. Žádný sex
Či chleba jíš toho dceru píchej.
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.
HNUSÁCI a VŘEDI HOLD MUSÍ PLATIT :mrgreen:

Odpovědět